» Güncel  » Haberler

HABERLER
AK Parti Çardak Belde Teşkilatı Kadın Kolları üyeleri Belediye Başkanımız Basri ULAŞ'ın katkılarıyla muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıttı.
 

AK Parti Çardak Belde Teşkilatı Kadın Kolları üyeleri Belediye Başkanımız Basri ULAŞ´ın katkılarıyla muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıttı.

Çardak Beldemizde Perşembe günü kurulan pazarda gerçekleştirilen aşure dağıtımına Belediye Başkanımız Basri ULAŞ AK Parti Çardak Belde Kadın Kolları Başkanı Firdes ŞİNER AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İrfan KAHYA Belde Kadın Kolları üyeleri Lapseki AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevda KILIÇ ve Kadın Kolları üyeleri pazar Esnafı ve Çardak halkı katıldı.

Kadın Kolları üyeleri tarafından hazırlanan aşureleri halka ikram eden Belediye Başkanımız Basri ULAŞ Çardak Belde Kadın Kolları Başkanı Firdes ŞİNER ve üyeleri birlik, beraberlik ve dayanışmanın bir örneği olan muharrem ayında vatandaşlara aşure dağıttıklarını söyledi.

İslam aleminde muharrem ayı ve aşurenin öneminin ayrı olduğunu ifade eden , Belediye Başkanımız Basri ULAŞ "Birlik ve beraberliğin simgesi olması adına, bütün güzelliklerin birlikte paylaşılması adına aşure dağıttık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.Haber Tarihi: 13.09.2018


12345