» Güncel  » Haberler

HABERLER
MESAJ
 

Belediye Başkanı Basri Ulaş 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olan, varlıklarıyla; fedakarlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillendirilmesinde önemli rol oynamaktadırlar.

Bir toplumu dinamik yapan, çağdaş ve bilinçli nesiller yetişmesini sağlayan kadınlardır. Bugün eğitimden bilime, sanattan ekonomi alanına, siyasetten kamu yönetimine kadar her alanda üstün başarılar elde etmişler, ülkemizde ve dünyada sesimizi duyurmuşlar, modern ve çağdaş Türkiye´nin oluşmasında söz sahibi olmuşlardır. Bu nedenle kadınlarımıza sunulan imkânların arttırılmasının toplumsal huzur, barış ve gelişmede önemli rol oynayacağına inanıyorum.

Yılda bir kez sembolik olarak kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nü anlamına uygun olarak değerlendirerek yaşamımızın her anında kadınlarımıza gereken değeri ve saygıyı göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Çardaklı kadınlarımız olmak üzere; bütün Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nü içtenlikle kutlar, Bizi biz yapma hedefinde yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren kadınlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum.Haber Tarihi: 08.03.2019


123456