» Güncel  » Haberler

HABERLER
MESAJ
 

Cumhuriyetimizin kurucusu ve Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü, aramızdan ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümünde, saygı sevgi ve özlemle anıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kendisini milletine adamış, vermiş olduğu istiklal mücadelesi ile Türk Milletinin kaderini ve tarihin akışını değiştirmiştir. Milletimiz O’nun önderliğinde, tüm imkânsızlıklara rağmen, dünya tarihinin en başarılı mücadelesi ile bağımsızlığını kazanmış ve Türk insanına çağdaş uygarlığın kapılarını açmıştır.

Atatürk´ten devraldığımız bu değerli mirası geleceğe taşıyabilmek için yurdumuza ve bağımsızlığımıza her şartta sahip çıkmalıyız. O´na ve aziz hatırasına saygının gereği olarak, birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenlere karşı tek yürek olmalıyız.

Mustafa Kemal Atatürk’ün, vefatının 80. yılında bir kez daha rahmetle ve saygıyla anıyor. O´nun şahsın da silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarımıza bir kez daha minnetle, saygıyla ve rahmetle anıyorum.Haber Tarihi: 09.11.2018


12345